AA121XH04

| Modelul panoului | AA121XH04 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA121XH04 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 245.76×184.32 mm |
| Contur | 280×210×12.5 mm |
| Suprafaţă | Hard coating (2H), Antireflection |
| Raport de contrast | 600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Timp de raspuns | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 60/60/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA121XH04.
Mitsubishi AA121XH04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA121XH04 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA121XH04 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA121XH04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121XH04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA121XH04 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA121XH04 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA121XH04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA121XH04"
- Mitsubishi AA121XH04
- Fișa tehnică AA121XH04
- Imagine AA121XH04
- Prețul AA121XH04
- Distribuitor AA121XH04

