AA121SL01

| Modelul panoului | AA121SL01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA121SL01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 246×184.5 mm |
| Contur | 280×210×12.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | CMOS (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA121SL01.
Mitsubishi AA121SL01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA121SL01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA121SL01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA121SL01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SL01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA121SL01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA121SL01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA121SL01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA121SL01"
- Mitsubishi AA121SL01
- Fișa tehnică AA121SL01
- Imagine AA121SL01
- Prețul AA121SL01
- Distribuitor AA121SL01
