Prezentare generală
Specificație
AA090MC02

AA090MC02 Informatii de baza
| Modelul panoului | AA090MC02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA090MC02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Model Alias | T-55311D090J-FW-A-AAN |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 80 °C |
| Comentarii | NCM |
AA090MC02 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 103 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.082×0.246 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.246×0.246 mm (H×V) |
| Greutate | 480g (Typ.) |
| Suprafaţă | Hard coating (2H), Antireflection |
| Zonă activă | 196.8×118.08 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 199.4×120.7 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 219×136.2 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 11.5/13.7 (Typ./Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
AA090MC02 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 600 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 40% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 75/75/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | Y |
AA090MC02 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | Yes (180°) |
| Consumul total de energie | 6.6W (Typ.) |
AA090MC02 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Tip lămpi | CCFL |
| Suma lămpii | 2 pcs |
| Forma lămpii | Straight |
| Durata de viață a lămpii | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampa poate fi înlocuită | Replaceable |
| Tensiunea lămpii | 450V (Typ.) |
| Lamp curent | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Frecvența de funcționare a lămpii | 35/80KHz (Min./Max.) |
| Tensiunea de pornire a lămpii | 800/970/1020V (Min.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
AA090MC02 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 370/500mA (Typ.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | JAE - FI-SE20P-HFE, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
