AA084SC03

| Modelul panoului | AA084SC03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA084SC03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 170.4×127.8 mm |
| Contur | 199.5×149×10.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA084SC03.
Mitsubishi AA084SC03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA084SC03 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA084SC03 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA084SC03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084SC03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA084SC03 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA084SC03 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA084SC03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA084SC03"
- Mitsubishi AA084SC03
- Fișa tehnică AA084SC03
- Imagine AA084SC03
- Prețul AA084SC03
- Distribuitor AA084SC03

