TS104SAATC01-00

| Modelul panoului | TS104SAATC01-00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TS104SAATC01-00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 211.2×158.4 mm |
| Contur | 236×176.9 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/9.8/22.0/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TS104SAATC01-00.
TIANMA TS104SAATC01-00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TS104SAATC01-00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TS104SAATC01-00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TS104SAATC01-00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS104SAATC01-00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TS104SAATC01-00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TS104SAATC01-00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TS104SAATC01-00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TS104SAATC01-00"
- TIANMA TS104SAATC01-00
- Fișa tehnică TS104SAATC01-00
- Imagine TS104SAATC01-00
- Prețul TS104SAATC01-00
- Distribuitor TS104SAATC01-00

