TM104SBH02

| Modelul panoului | TM104SBH02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM104SBH02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 211.2×158.4 mm |
| Contur | 236×176.95 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 44% |
| Timp de raspuns | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 6S5P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM104SBH02.
TIANMA TM104SBH02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM104SBH02 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM104SBH02 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM104SBH02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM104SBH02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM104SBH02 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM104SBH02 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM104SBH02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM104SBH02"
- TIANMA TM104SBH02
- Fișa tehnică TM104SBH02
- Imagine TM104SBH02
- Prețul TM104SBH02
- Distribuitor TM104SBH02

