TM070RDHG70

| Modelul panoului | TM070RDHG70 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM070RDHG70 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 154.08×85.92 mm |
| Contur | 164.9×100×6 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 900:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S9P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/10V (Typ.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM070RDHG70.
TIANMA TM070RDHG70 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM070RDHG70 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM070RDHG70 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM070RDHG70 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDHG70 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM070RDHG70 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM070RDHG70 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM070RDHG70 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM070RDHG70"
- TIANMA TM070RDHG70
- Fișa tehnică TM070RDHG70
- Imagine TM070RDHG70
- Prețul TM070RDHG70
- Distribuitor TM070RDHG70

