TL035VGV03-TM
| Modelul panoului | TL035VGV03-TM |
|---|---|
| Panoul de marcă | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TL035VGV03-TM | Solicitați preț și termen de plată |
| Categorie sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | TL035VGV |
| Cuvinte cheie desc. | TDO 3.5 inch 480*640 transmissive TFT lcd display module, 262K, 39pins RGB, touch panel optional |
| Clasa de produse | Graphic LCD Display |
| Etichete de produs | Color TFT-LCD |
| Combinarea panourilor | LCM |
| Rezoluţie | 480×640 |
| Aspect Ratio | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Zonă activă | 53.28 (W) × 71.04 (H) mm (A.A) |
| Dimensiunea conturului | 64 (W) × 85 (H) mm |
| Max. Adâncime | 3 mm |
| Familia LC | TN |
| polarizatorului | Transmissive |
| strălucire | 300 (Typ.) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Unghi de vedere | 60/70/70/70 (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 9 o'clock |
| Valoarea culorilor | 262K |
| Tip de iluminare din spate | WLED |
| Tipul interfeței | SPI |
| Pini de interfață | 39 Pins |
| Panou tactil | Touch Optional |
| Temperatura de funcționare. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. De stocare | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare White Brand TL035VGV03-TM.
White Brand TL035VGV03-TM sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf White Brand TL035VGV03-TM sau specificațiile detaliate ale White Brand TL035VGV03-TM sau alte LCD White Brand, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul White Brand TL035VGV03-TM la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TL035VGV03-TM sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf White Brand TL035VGV03-TM sau specificațiile detaliate ale White Brand TL035VGV03-TM sau alte LCD White Brand, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul White Brand TL035VGV03-TM la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TL035VGV03-TM"
- White Brand TL035VGV03-TM
- Fișa tehnică TL035VGV03-TM
- Imagine TL035VGV03-TM
- Prețul TL035VGV03-TM
- Distribuitor TL035VGV03-TM
