Prezentare generală
Specificație
TFT08925601600

TFT08925601600 Informatii de baza
| Modelul panoului | TFT08925601600 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 2560×1600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TFT08925601600 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 65 °C |
TFT08925601600 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 2560(RGB)×1600 (WQXGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 338 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.025×0.075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.075×0.075 mm (H×V) |
| Zonă activă | 192×120 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 200.3×132.1 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 1.82/3.43 (Typ./Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Without |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
TFT08925601600 Caracteristici optice
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 500 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | Symmetry |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
TFT08925601600 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
| Driver IC | Built-in R69429 |
TFT08925601600 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Suma lămpii | 6S6P |
| Forma lămpii | 6 strings |
| Lamp curent | 20mA (Typ.) |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
TFT08925601600 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | MIPI |
|---|---|
| Clasa de semnal | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 1.8/3.3V (Typ.)(VDDIO/VBAT) |
| Consumul de energie al panoului | 230/300mW (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | HRS - FH36W-61S-0.3SHW(50), Pitch:0.3 mm, Pin:61 pins |
