T-55785GD070J-LW-AGN
| Modelul panoului | T-55785GD070J-LW-AGN |
|---|---|
| Panoul de marcă | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul T-55785GD070J-LW-AGN | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 152.4×91.44 mm |
| Contur | 169.8×109.7×10.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 750:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 51% |
| Timp de raspuns | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 8S2P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN.
OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN sau specificațiile detaliate ale OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN sau alte LCD OPTREX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN sau specificațiile detaliate ale OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN sau alte LCD OPTREX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "T-55785GD070J-LW-AGN"
- OPTREX T-55785GD070J-LW-AGN
- Fișa tehnică T-55785GD070J-LW-AGN
- Imagine T-55785GD070J-LW-AGN
- Prețul T-55785GD070J-LW-AGN
- Distribuitor T-55785GD070J-LW-AGN

