SG12232A

| Modelul panoului | SG12232A |
|---|---|
| Panoul de marcă | Amson |
| Descrition | STN-LCD ,2.2 inch, 122×32 |
| Tipul panoului | STN-LCD |
| Prețul SG12232A | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Zonă activă | 53.64×15.64 mm |
| Contur | 84×44×12.7 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | Monochrome (1-bit) |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Tip lămpi | YG-LED |
| Interfață de semnal | 8-bit parallel , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Amson SG12232A.
Amson SG12232A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Amson SG12232A sau specificațiile detaliate ale Amson SG12232A sau alte LCD Amson, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Amson SG12232A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Amson SG12232A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Amson SG12232A sau specificațiile detaliate ale Amson SG12232A sau alte LCD Amson, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Amson SG12232A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "SG12232A"
- Amson SG12232A
- Fișa tehnică SG12232A
- Imagine SG12232A
- Prețul SG12232A
- Distribuitor SG12232A
