S027Q08

| Modelul panoului | S027Q08 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul S027Q08 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 54×40.5 mm |
| Contur | 63.5×46.6×2.9 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 1S2P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Serial RGB (8-bit) + SPI , 39 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CDTECH S027Q08.
CDTECH S027Q08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S027Q08 sau specificațiile detaliate ale CDTECH S027Q08 sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S027Q08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S027Q08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S027Q08 sau specificațiile detaliate ale CDTECH S027Q08 sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S027Q08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "S027Q08"
- CDTECH S027Q08
- Fișa tehnică S027Q08
- Imagine S027Q08
- Prețul S027Q08
- Distribuitor S027Q08

