Prezentare generală
Specificație
NL3224AC36-01D

NL3224AC36-01D Informatii de baza
| Modelul panoului | NL3224AC36-01D |
|---|---|
| Panoul de marcă | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NL3224AC36-01D | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -30 ~ 80 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
NL3224AC36-01D Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 70 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.12×0.36 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.36×0.36 mm (H×V) |
| Greutate | 150/165g (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Zonă activă | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 118.2×89.4 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 144×104.6 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 12.3 (Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Rear mounting holes (4-Φ2.6) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
NL3224AC36-01D Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 500 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 3/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 12 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
NL3224AC36-01D Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | Yes (U/D, L/R) |
| Consumul total de energie | 1.6W (Typ.) |
NL3224AC36-01D Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 50K(Typ.) (Hours) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Lamp Driver Board | 100/130mA (Typ./Max.) |
NL3224AC36-01D Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 120/160mA (Typ./Max.) |
| Tensiunea pentru semnalele afișate | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | STARCONN - 089H33-000100-G2-R, Pitch:0.5 mm, Pin:33 pins |
