NDS0708001280-31

| Modelul panoului | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NDS0708001280-31 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 94.2×150.72 mm |
| Contur | 104.32×161.67×4.19 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 5S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SEBO NDS0708001280-31.
SEBO NDS0708001280-31 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SEBO NDS0708001280-31 sau specificațiile detaliate ale SEBO NDS0708001280-31 sau alte LCD SEBO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SEBO NDS0708001280-31 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SEBO NDS0708001280-31 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SEBO NDS0708001280-31 sau specificațiile detaliate ale SEBO NDS0708001280-31 sau alte LCD SEBO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SEBO NDS0708001280-31 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NDS0708001280-31"
- SEBO NDS0708001280-31
- Fișa tehnică NDS0708001280-31
- Imagine NDS0708001280-31
- Prețul NDS0708001280-31
- Distribuitor NDS0708001280-31
