N170C2-L02

| Modelul panoului | N170C2-L02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1440×900 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N170C2-L02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 367.2×229.5 mm |
| Contur | 382.2×244.5×6.5 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CMO N170C2-L02.
CMO N170C2-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N170C2-L02 sau specificațiile detaliate ale CMO N170C2-L02 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N170C2-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CMO N170C2-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N170C2-L02 sau specificațiile detaliate ale CMO N170C2-L02 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N170C2-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "N170C2-L02"
- CMO N170C2-L02
- Fișa tehnică N170C2-L02
- Imagine N170C2-L02
- Prețul N170C2-L02
- Distribuitor N170C2-L02

