MI0220AAT-3
| Modelul panoului | MI0220AAT-3 |
|---|---|
| Panoul de marcă | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul MI0220AAT-3 | Solicitați preț și termen de plată |
| Categorie sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 2.2 inch |
| Cuvinte cheie desc. | 2.2 inch 240X320 several interface optional CPU/RGB/SIP |
| Clasa de produse | Graphic LCD Display |
| Etichete de produs | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Combinarea panourilor | LCM |
| Rezoluţie | 240×320 |
| Aspect Ratio | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Zonă activă | 33.84 (W) × 45.12 (H) mm (A.A) |
| Dimensiunea conturului | 41.04 (W) × 56.45 (H) mm |
| Max. Adâncime | 3 mm |
| Familia LC | TN |
| polarizatorului | Transmissive |
| strălucire | 200 (Typ.) |
| Raport de contrast | 350:1 (Typ.) |
| Unghi de vedere | 70/50/70/70 (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Valoarea culorilor | 262K |
| Tip de iluminare din spate | WLED |
| Tipul interfeței | CPU/RGB/SPI |
| Pini de interfață | 41 Pins |
| Panou tactil | Without |
| Temperatura de funcționare. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. De stocare | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare White Brand MI0220AAT-3.
White Brand MI0220AAT-3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf White Brand MI0220AAT-3 sau specificațiile detaliate ale White Brand MI0220AAT-3 sau alte LCD White Brand, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul White Brand MI0220AAT-3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0220AAT-3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf White Brand MI0220AAT-3 sau specificațiile detaliate ale White Brand MI0220AAT-3 sau alte LCD White Brand, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul White Brand MI0220AAT-3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "MI0220AAT-3"
- White Brand MI0220AAT-3
- Fișa tehnică MI0220AAT-3
- Imagine MI0220AAT-3
- Prețul MI0220AAT-3
- Distribuitor MI0220AAT-3
