Prezentare generală
Specificație
M238HCJ-L31

M238HCJ-L31 Informatii de baza
| Modelul panoului | M238HCJ-L31 |
|---|---|
| Panoul de marcă | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M238HCJ-L31 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Comentarii | Energy Star 7.0 Compliance; Reverse |
M238HCJ-L31 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 92 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.0915×0.2745 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2745×0.2745 mm (H×V) |
| Zonă activă | 527.04×296.46 mm (H×V) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
M238HCJ-L31 Caracteristici optice
| Modul de afișare | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 250 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | Symmetry |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
M238HCJ-L31 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
M238HCJ-L31 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 40K(Min.) (Hours) |
