Prezentare generală
Specificație
LTN121AP06-301

LTN121AP06-301 Informatii de baza
| Modelul panoului | LTN121AP06-301 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTN121AP06-301 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
LTN121AP06-301 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Zonă activă | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
LTN121AP06-301 Caracteristici optice
| Modul de afișare | PVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
LTN121AP06-301 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|
LTN121AP06-301 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
LTN121AP06-301 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) |
