LTM220M1-L02

| Modelul panoului | LTM220M1-L02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTM220M1-L02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 473.76×296.1 mm |
| Contur | 493.7×320.1×17 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LTM220M1-L02.
SAMSUNG LTM220M1-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTM220M1-L02 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTM220M1-L02 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTM220M1-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM220M1-L02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTM220M1-L02 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTM220M1-L02 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTM220M1-L02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTM220M1-L02"
- SAMSUNG LTM220M1-L02
- Fișa tehnică LTM220M1-L02
- Imagine LTM220M1-L02
- Prețul LTM220M1-L02
- Distribuitor LTM220M1-L02

