Prezentare generală
Specificație
LTD121KM1K

LTD121KM1K Informatii de baza
| Modelul panoului | LTD121KM1K |
|---|---|
| Panoul de marcă | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1400×1050 |
| Tipul panoului | LTPS TFT-LCD |
| Prețul LTD121KM1K | Solicitați preț și termen de plată |
LTD121KM1K Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1400(RGB)×1050 (SXGA+) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 144 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.0585×0.1755 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1755×0.1755 mm (H×V) |
| Zonă activă | 245.7×184.275 mm (H×V) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
LTD121KM1K Caracteristici optice
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
|---|
