LSC490HN03-W

| Modelul panoului | LSC490HN03-W |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LSC490HN03-W | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1073.78×604 mm |
| Contur | 1073.78×615.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 5000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 1.07B (8-bit + Dithering) , Adobe 99% |
| Timp de raspuns | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LSC490HN03-W.
SAMSUNG LSC490HN03-W sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LSC490HN03-W sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LSC490HN03-W sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LSC490HN03-W la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LSC490HN03-W sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LSC490HN03-W sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LSC490HN03-W sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LSC490HN03-W la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LSC490HN03-W"
- SAMSUNG LSC490HN03-W
- Fișa tehnică LSC490HN03-W
- Imagine LSC490HN03-W
- Prețul LSC490HN03-W
- Distribuitor LSC490HN03-W

