LQ043T1DG18

| Modelul panoului | LQ043T1DG18 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LQ043T1DG18 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 95.04×53.856 mm |
| Contur | 105.5×67.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/55/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | WLED |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SHARP LQ043T1DG18.
SHARP LQ043T1DG18 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LQ043T1DG18 sau specificațiile detaliate ale SHARP LQ043T1DG18 sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LQ043T1DG18 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ043T1DG18 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LQ043T1DG18 sau specificațiile detaliate ale SHARP LQ043T1DG18 sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LQ043T1DG18 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LQ043T1DG18"
- SHARP LQ043T1DG18
- Fișa tehnică LQ043T1DG18
- Imagine LQ043T1DG18
- Prețul LQ043T1DG18
- Distribuitor LQ043T1DG18

