LQ019B3DD01

| Modelul panoului | LQ019B3DD01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LQ019B3DD01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 29.832×37.29 mm |
| Contur | 36.3×50 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 160:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | TBD |
| Unghi de vedere | 40/40/40/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | CPU/SPI , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 1.88/2.78/1.38V (Typ.)(VDD1/VDD2/VDD3) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SHARP LQ019B3DD01.
SHARP LQ019B3DD01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LQ019B3DD01 sau specificațiile detaliate ale SHARP LQ019B3DD01 sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LQ019B3DD01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ019B3DD01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LQ019B3DD01 sau specificațiile detaliate ale SHARP LQ019B3DD01 sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LQ019B3DD01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LQ019B3DD01"
- SHARP LQ019B3DD01
- Fișa tehnică LQ019B3DD01
- Imagine LQ019B3DD01
- Prețul LQ019B3DD01
- Distribuitor LQ019B3DD01

