Prezentare generală
Specificație
LM270WQ6-SSA1

LM270WQ6-SSA1 Informatii de baza
| Modelul panoului | LM270WQ6-SSA1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LM270WQ6-SSA1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Model Alias | LM270WQ6 (SS)(A1) |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Comentarii | 27" QHD Neo I Adobe RGB (Dell); Borderless |
LM270WQ6-SSA1 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 108 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2331×0.2331 mm (H×V) |
| Greutate | 2.60Kgs |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Zonă activă | 596.74×335.66 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 608.8×355.3 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 11.5/15.0 (Typ./Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Rear mounting holes (9-M3) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
LM270WQ6-SSA1 Caracteristici optice
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 109% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 14 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | Symmetry |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
LM270WQ6-SSA1 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
| Consumul total de energie | 36.0W (Typ.) |
LM270WQ6-SSA1 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | GB-r LED |
| Durata de viață a lămpii | 30K(Min.) (Hours) |
| Tensiunea lămpii | 50.8/56.0V (Typ.)(V_G/V-B) |
| Lamp curent | 70/70mA (Typ.)(I-G/I-GB) |
| Becuri consumul de energie | 29.9/32.1W (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Poziția interfeței | |
| Lamp Driver Board | No |
LM270WQ6-SSA1 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 10.0V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 0.8/1.0A (Typ./Max.) |
| Consumul de energie al panoului | 8.0/10.9W (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Poziția interfeței | |
| Interfață de semnal | UJU - IS050-C51B-C39-A, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
