Prezentare generală
Specificație
LM185TT4A

LM185TT4A Informatii de baza
| Modelul panoului | LM185TT4A |
|---|---|
| Panoul de marcă | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LM185TT4A | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
LM185TT4A Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 84 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Greutate | 1.22Kgs (Typ.) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Zonă activă | 409.8×230.4 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 413.4×234.0 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 430.37×254.6 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 8.15/11.0 (Typ./Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
LM185TT4A Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 200 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
LM185TT4A Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
LM185TT4A Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Suma lămpii | 10S4P |
| Forma lămpii | 4 strings |
| Durata de viață a lămpii | 30K(Min.) (Hours) |
| Tensiunea lămpii | 29/33/36V (Min./Typ./Max.) |
| Lamp curent | 60mA (Typ.) |
| Becuri consumul de energie | 7.0/7.9/8.6W (Min./Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Poziția interfeței | |
| Lamp Driver Board | No |
LM185TT4A Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 5.0V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 580/900mA (Typ./Max.) |
| Consumul de energie al panoului | 3.05/4.5W (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Poziția interfeței | |
| Interfață de semnal | JAE - FI-XB30SSRLA-HF16, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
