Prezentare generală
Specificație
KCG075VG2BB-G00

KCG075VG2BB-G00 Informatii de baza
| Modelul panoului | KCG075VG2BB-G00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | CSTN LCD- ,7.5 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | CSTN LCD- |
| Prețul KCG075VG2BB-G00 | Solicitați preț și termen de plată |
KCG075VG2BB-G00 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 107 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.079×0.237 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.237×0.237 mm (H×V) |
| Zonă activă | 151.66×113.74 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 184×139.8 mm (H×V) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Embeded (4-wire Resistive) |
KCG075VG2BB-G00 Caracteristici optice
| Modul de afișare | STN, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Raport de contrast | 30 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | Color () |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
KCG075VG2BB-G00 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 75Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
KCG075VG2BB-G00 Sistem de iluminare din spate
| Tip lămpi | CCFL |
|---|
