Prezentare generală
Specificație
EJ070NA-01G

EJ070NA-01G Informatii de baza
| Modelul panoului | EJ070NA-01G |
|---|---|
| Panoul de marcă | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul EJ070NA-01G | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 70 °C |
| Comentarii | DE/SYNC model selectable; 2 in 1 FPC (Z shape) |
EJ070NA-01G Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 134 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Greutate | 117g (Typ.) |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Zonă activă | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 156.7×89.1 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 164.9×100 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 3.35±0.3 mm |
| Găuri și suporturi | Without |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
EJ070NA-01G Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 250 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Variația albă | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
EJ070NA-01G Elemente electronice
| Scanare inversă | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Consumul total de energie | 1.90W (Typ.) |
| Controlor de timp (T-CON) | Embedded T-CON |
EJ070NA-01G Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Forma lămpii | Array |
| Durata de viață a lămpii | 20K(Min.) (Hours) |
| Tensiunea lămpii | 9.3±0.6V |
| Lamp curent | 170/180/200mA (Min./Typ./Max.) |
| Becuri consumul de energie | 1.674W (Typ.) |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
EJ070NA-01G Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Curent de intrare pentru panou | 4.0/20.0/0.2/0.2mA (Typ.)(IDVDD/IAVDD/IGH/IGL) |
| Consumul de energie al panoului | 226mW (Typ.) |
| Tensiunea pentru semnalele afișate | 0≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤DVDD |
| Tipul interfeței | FPC |
