DLC0700FDG-T-6
| Modelul panoului | DLC0700FDG-T-6 |
|---|---|
| Panoul de marcă | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul DLC0700FDG-T-6 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 154.08×85.92 mm |
| Contur | 164.9×100×11.5 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare DLC DLC0700FDG-T-6.
DLC DLC0700FDG-T-6 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf DLC DLC0700FDG-T-6 sau specificațiile detaliate ale DLC DLC0700FDG-T-6 sau alte LCD DLC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul DLC DLC0700FDG-T-6 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0700FDG-T-6 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf DLC DLC0700FDG-T-6 sau specificațiile detaliate ale DLC DLC0700FDG-T-6 sau alte LCD DLC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul DLC DLC0700FDG-T-6 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "DLC0700FDG-T-6"
- DLC DLC0700FDG-T-6
- Fișa tehnică DLC0700FDG-T-6
- Imagine DLC0700FDG-T-6
- Prețul DLC0700FDG-T-6
- Distribuitor DLC0700FDG-T-6
