CNK12864-14008A
| Modelul panoului | CNK12864-14008A |
|---|---|
| Panoul de marcă | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,2.9 inch, 128×64 |
| Tipul panoului | STN-LCD |
| Prețul CNK12864-14008A | Solicitați preț și termen de plată |
| Categorie sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serie | CNK12864-14008 |
| Cuvinte cheie desc. | 128*64 Blue STN, Negative COG lcd display module, SPI 8PINS |
| Clasa de produse | Graphic LCD Display |
| Etichete de produs | STN LCD Graphic Module |
| Combinarea panourilor | LCM |
| Rezoluţie | 128×64 |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Zona de vizualizare | 72.0 (W) × 39.5 (H) mm (V.A) |
| Dimensiunea conturului | 83.9 (W) × 49.9 (H) mm |
| Max. Adâncime | 6.8 mm |
| polarizatorului | Transmissive |
| Modul color | Blue mode (Negative) |
| Vizualizarea direcției | 12 o'clock |
| Valoarea culorilor | Monochrome |
| Condiții de conducere | 1/65 |
| Controlor | ST7565R |
| Tipul de lipire | COG |
| Tip de iluminare din spate | WLED |
| Tipul interfeței | SPI |
| Pini de interfață | 8 Pins |
| Panou tactil | Without |
| Temperatura de funcționare. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. De stocare | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare White Brand CNK12864-14008A.
White Brand CNK12864-14008A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf White Brand CNK12864-14008A sau specificațiile detaliate ale White Brand CNK12864-14008A sau alte LCD White Brand, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul White Brand CNK12864-14008A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-14008A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf White Brand CNK12864-14008A sau specificațiile detaliate ale White Brand CNK12864-14008A sau alte LCD White Brand, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul White Brand CNK12864-14008A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CNK12864-14008A"
- White Brand CNK12864-14008A
- Fișa tehnică CNK12864-14008A
- Imagine CNK12864-14008A
- Prețul CNK12864-14008A
- Distribuitor CNK12864-14008A
