Prezentare generală
Specificație
CLAG050JC01 00XC

CLAG050JC01 00XC Informatii de baza
| Modelul panoului | CLAG050JC01 00XC |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAG050JC01 00XC | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
| Comentarii | 1/6 cut |
CLAG050JC01 00XC Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 109 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Suprafaţă | Without Polarizer |
| Zonă activă | 110.88×62.832 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 117.46×73 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 1.0 mm |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
CLAG050JC01 00XC Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 53% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| transmisivitatea | 6.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
CLAG050JC01 00XC Elemente electronice
| Driver IC | COG Built-in NT39024, ILI6480G1 |
|---|
CLAG050JC01 00XC Sistem de iluminare din spate
| Tip lămpi | No B/L |
|---|
