Prezentare generală
Specificație
CLAF047LD42 TXX

CLAF047LD42 TXX Informatii de baza
| Modelul panoului | CLAF047LD42 TXX |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 540×960 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAF047LD42 TXX | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -45 ~ 85 °C |
| Temperatura de depozitare | -55 ~ 110 °C |
CLAF047LD42 TXX Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 236 PPI |
| Aspect Ratio | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.0358×0.1074 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1074×0.1074 mm (H×V) |
| Suprafaţă | Without Polarizer |
| Zonă activă | 58×103.104 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 60.796×111 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 0.4 (Typ.) mm |
| Peisaj sau Portret | Portrait type |
| Panou tactil | Without |
CLAF047LD42 TXX Caracteristici optice
| Modul de afișare | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | Symmetry |
| transmisivitatea | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
CLAF047LD42 TXX Elemente electronice
| Driver IC | COG Suggest HX8389-C |
|---|
CLAF047LD42 TXX Sistem de iluminare din spate
| Tip lămpi | No B/L |
|---|
