Prezentare generală
Specificație
CLAA190EB01

CLAA190EB01 Informatii de baza
| Modelul panoului | CLAA190EB01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA190EB01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -30 ~ 80 °C |
CLAA190EB01 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 86 PPI |
| Aspect Ratio | 5:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.098×0.294 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.294×0.294 mm (H×V) |
| Zonă activă | 376.32×301.056 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 396×324 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 15.2 mm |
| Panou tactil | Without |
CLAA190EB01 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 450 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
CLAA190EB01 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|
CLAA190EB01 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 70K(Typ.) (Hours) |
| Lamp Driver Board | Embedded (LED Driver) |
CLAA190EB01 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 5.0V (Typ.) |
