CLAA070ND22CW

| Modelul panoului | CLAA070ND22CW |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA070ND22CW | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 153.6×90 mm |
| Contur | 165.75×105.39×3.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 700:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S8P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CPT CLAA070ND22CW.
CPT CLAA070ND22CW sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA070ND22CW sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA070ND22CW sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA070ND22CW la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070ND22CW sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA070ND22CW sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA070ND22CW sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA070ND22CW la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CLAA070ND22CW"
- CPT CLAA070ND22CW
- Fișa tehnică CLAA070ND22CW
- Imagine CLAA070ND22CW
- Prețul CLAA070ND22CW
- Distribuitor CLAA070ND22CW
