Prezentare generală
Specificație
AM-800480LTMQW-T00H

AM-800480LTMQW-T00H Informatii de baza
| Modelul panoului | AM-800480LTMQW-T00H |
|---|---|
| Panoul de marcă | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AM-800480LTMQW-T00H | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
AM-800480LTMQW-T00H Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 182 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Greutate | TBD |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Zonă activă | 110.6×67.4 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 118.5×135 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 4.42 (Typ.) mm |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Embeded (4-wire Resistive) |
AM-800480LTMQW-T00H Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 360 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 52% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.309; Wy:0.350 |
| Variația albă | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
AM-800480LTMQW-T00H Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | Yes (180°) |
AM-800480LTMQW-T00H Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Suma lămpii | 3S6P |
| Forma lămpii | Array |
| Tensiunea lămpii | 9.9/10.8V (Typ./Max.) |
| Lamp curent | 108/120mA (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
AM-800480LTMQW-T00H Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 120mA (Typ.) |
| Tensiunea pentru semnalele afișate | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Tipul interfeței | Connector |
