Prezentare generală
Specificație
AM-800480-050D

AM-800480-050D Informatii de baza
| Modelul panoului | AM-800480-050D |
|---|---|
| Panoul de marcă | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AM-800480-050D | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
AM-800480-050D Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 188 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Zonă activă | 108×64.8 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 110.7×67.4 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 2.9±0.1 mm |
| Găuri și suporturi | Without |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
AM-800480-050D Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Afișează culoarea | 16.7M (8-bit) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
AM-800480-050D Elemente electronice
| Scanare inversă | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in ILI6122 + ILI5960 |
AM-800480-050D Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
AM-800480-050D Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Tipul interfeței | FPC |
