AM-320240-015A

| Modelul panoului | AM-320240-015A |
|---|---|
| Panoul de marcă | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AM-320240-015A | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 33.12×25.44 mm |
| Contur | 36.9×33.2×2.7 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Serial RGB (6-bit) + SPI , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Amson AM-320240-015A.
Amson AM-320240-015A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Amson AM-320240-015A sau specificațiile detaliate ale Amson AM-320240-015A sau alte LCD Amson, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Amson AM-320240-015A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Amson AM-320240-015A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Amson AM-320240-015A sau specificațiile detaliate ale Amson AM-320240-015A sau alte LCD Amson, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Amson AM-320240-015A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AM-320240-015A"
- Amson AM-320240-015A
- Fișa tehnică AM-320240-015A
- Imagine AM-320240-015A
- Prețul AM-320240-015A
- Distribuitor AM-320240-015A
